Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. montaży instalacji elektrycznych i automatyki

MARBO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

180

Ługwałd (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie montaży instalacji elektrycznych i automatyki u klienta końcowego

  • czynny udział w montażach ww. instalacji

  • nadzór nad ekipami montażowymi

  • prefabrykacja szaf sterowniczych

  • udział w uruchamianiu systemów sterowania u klienta

  • charakter stanowiska wymaga częstych podróży służbowych i pracy poza miejscem zamieszkania (w kraju i za granicą)

Nasze wymagania

  • wykształcenie w kierunku: automatyka, elektrotechnika, mechatronika (lub pokrewne)

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność rozwiązywania problemów, planowania i organizowania pracy zespołu

  • terminowość, sumienność i zaangażowanie

  • znajomość j. angielskiego i/ lub j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów i partnerską atmosferę

  • możliwość rozwoju

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • prywatną opiekę medyczną i nie tylko (Oferujemy bezpłatny pakiet ubezpieczenia medycznego, w ramach którego nasi Pracownicy mają dostęp do placówek medycznych na terenie całego kraju, do lekarzy licznych specjalizacji i bogatego pakietu badań laboratoryjnych. Pracownicy mogą objąć opieką medyczną również swoich najbliższych – udostępniamy pakiety partnerskie i rodzinne. Ponadto pracownicy wraz z rodzinami mogą przystąpić do grupowego ubezpieczenia na życie.)

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

MARBO Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostarczaniu najnowocześniejszych linii technologicznych dla przemysłu spożywczego. Trzon naszego zespołu stanowi grupa inżynierów posiadająca 20 letnie doświadczenie w realizacji projektów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy