Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Multimediów

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Królowej Jadwigi 27/39

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna eventów – nagłośnienie i reportaże foto/video.

  • Przygotowywanie materiałów multimedialnych (foto/video/grafika/prezentacje) na potrzeby promocyjne Uczelni.

  • Administrowanie stroną internetową Uczelni (konserwacje, aktualizacje, konfigurowanie modułów).

  • Aktualizacja treści na stronie www (Joomla i WordPress) oraz w mediach społecznościowych.

  • Współpraca z jednostkami Uczelni, partnerami i współorganizatorami wydarzeń, szkołami, zapraszanymi gośćmi, podwykonawcami, agencjami reklamowymi, drukarniami i agencjami reklamowymi.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość obsługi sprzętu fotograficznego.

  • Znajomość obsługi programów graficznych typu: Adobe Photoshop, Illustrator lub Corel Draw.

  • Znajomość obsługi programów do montażu nieliniowego, typu: Adobe Premiere, Magix/Sony Vegas lub DaVinci Resolve.

  • Umiejętność przygotowywania grafik na media społecznościowe i stronę internetową.

  • Umiejętność przygotowywania krótkich, kilkuminutowych klipów reklamowych na potrzeby mediów społecznościowych Uczelni.

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office.

  • Kreatywność, komunikatywność, pracowitość i zaangażowanie, rzetelność, zmysł artystyczny.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy oraz zdolność do wielozadaniowego działania.

  • Nastawienie na realizację celów.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Aplikacje zawierające portfolio będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Mile widziane

  • Znajomość języka HTML/CSS, oprogramowania wideokonferencyjnego lub doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z technicznym obszarem marketingu.

  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów.

  • Dużą samodzielność.

  • Stabilną pracę w najstarszej w Polsce Akademii Wychowania Fizycznego.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji.

  • Trzynastą pensję.

  • Finansowe dodatki na wakacje i święta.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu to najstarsza akademia wychowania fizycznego w Polsce. To miejsce z profesjonalną kadrą naukową, rozbudowaną bazą dydaktyczno-sportową i dużym potencjałem badawczym. Ulokowana w samym centrum Poznania.

Stanowisko: Specjalista ds. Multimediów

Miejsce pracy: Poznań