Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nadzoru i jakości

TOM 2 Sp. z o.o.

  • Pomorska 112, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pomorska 112

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie działalności firmy w zakresie prawidłowej eksploatacji, rozwoju i wykorzystania infrastruktury firmy,

  • Zapewnienie sprawności i skuteczności systemu monitoringu,

  • Codzienna współpraca z oddziałami terenowymi,

  • Wspomaganie przy kontroli jakości towaru podczas procesów przeładunkowych,

  • Tworzenie i analiza zestawień eksploatacyjnych,

  • Nadzorowanie norm związanych z BHP, PPOŻ. i Decyzjami Środowiskowymi,

  • Charakter pracy na tym stanowisku wymaga umiejętności współpracy, syntetycznego analizowania sytuacji, stanowczości i konsekwencji w działaniu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność,

  • gotowość do pracy w trybie dwu zmianowym (6-14, 14-22).

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe związane z określonym powyżej zakresem obowiązków.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • dużą samodzielność w działaniu.

Grupa TOM to ponad 250 pracowników zatrudnionych w ramach 5 spółek, które specjalizują się we wszelkich wariantach nowoczesnego recyklingu na wszystkich jego etapach, produkcji zbrojeń budowlanych oraz przede wszystkim w wyspecjalizowanym handlu surowcami wtórnymi na rynku krajowym i międzynarodowym.

Dzięki najwyższym umiejętnościom i doświadczeniu naszego zespołu przez przeszło 25 lat działalności udało nam się wypracować pozycję lidera w naszej branży. W związku z nieustannym rozwojem i poszukiwaniem nowych rynków poszerzamy nasz zespół. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy