Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nadzoru inwestycji

Port Lotniczy Poznań - Ławica

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu realizacji inwestycji z ramienia inwestora.

  • Przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia oraz umowy w części dotyczącej opisów technicznych oraz związanych z odbiorem prac, usług lub dostaw będących przedmiotem umowy podpisanej na podstawie przeprowadzonego postępowania.

  • Przekazanie placu budowy oraz nadzorowanie realizacji inwestycji przez wykonawcę.

  • Obsługa administracyjna inwestycji w zakresie dokumentacji inwestycji.

  • Pozyskiwanie wszelkich opinii, uzgodnień, aktów i decyzji administracyjnych niezbędnych w toku realizacji inwestycji.

  • Opracowywanie propozycji zmian w projekcie w zakresie technicznym.

  • Kontrola przestrzegania przez strony kontraktu ustalonych warunków kontraktowych.

  • Kontrola i sprawozdawczość postępu inwestycji.

  • Udział w przygotowaniu postępowań na wybór wykonawców.

  • Udział w rozliczaniu realizowanych projektów.

  • Odbiory częściowe, odbiór końcowy oraz przekazanie inwestycji do użytkowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalizacja budownictwo ogólne.

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie nadzorowania robót budowlanych, sporządzania dokumentacji technicznej robót budowlanych, wykonawstwa robót budowlanych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Znajomość MS Office, środowiska CAD, narzędzi do zarządzania projektami.

  • Znajomość przepisów i zasad BHP oraz organizacji placu budowy.

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat w Spółce dynamicznie działającej na rynku usług lotniczych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie.

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

  • Świadczenia socjalne m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do karty Multisport.

  • PPE-pracowniczy program emerytalny.

  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnych zespołach.

  • Benefity

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dobre warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w szkoleniach

  • dobra atmosfera pracy

  • Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Oferty przesyłać należy w terminie do dnia 15.10.2022 r.