Specjalista ds. nadzoru nad montażem i uruchomień instalacji

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 19.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ichemad Profarb Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach specjalizująca się
    w branży inżynierii chemicznej poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko:

    Specjalista ds. nadzoru nad montażem
    i uruchomień instalacji
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad podwykonawcami i koordynacja realizacji projektów na obiekcie
    • uzgodnienia z Inwestorem w zakresie postępie prac
    • udział w rozruchach mechanicznych i technologicznych

    Wymagania:

    • wykształcenie elektryczne lub pokrewne
    • umiejętność czytania schematów technologicznych oraz rysunków montażowych
    • znajomość sterowników PLC
    • uprawnienia SEP 1kV
    • znajomość języka angielskiego
    • mile widziana znajomość falowników
    • mile widziana znajomość systemów sterowania, stosowanych w obiektach przemysłowych
    • prawo jazdy kat B
    • gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
    • możliwość rozwoju zawodowego w szerokim zakresie branży chemicznej
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz" poniżej.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.