Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. nadzoru nad niezgodnościami

Eveline Cosmetics Spółka Akcyjna Sp.k.O firmie

  • Lesznowola (pow. piaseczyński)
    Lesznowola (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozpatrywanie/Analizowanie reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych
  • zaawansowana praca z system ERP: blokady, raporty, zestawienia, analizy
  • kontakt z Klientem zarówno indywidualnym jak i dystrybutorem w różnych kanałach sprzedaży (sieci, tradycja, Internet)
  • analiza i ocena jakościowo-aplikacyjna otrzymanych próbek od klientów
  • przygotowywanie zestawień, wskaźników dotyczących reklamacji
  • przygotowywanie prezentacji dotyczących reklamacji
  • udział we wdrażaniu nowych modułów w systemie ERP
  • dbanie o przestrzeganie standardów prawidłowej praktyki laboratoryjnej

Nasze wymagania

  • zaawansowana umiejętność obsługi komputera: Office, systemy typu ERP
  • umiejętność logicznego myślenia i wnioskowania
  • doświadczenie min. 2 lata w przemyśle kosmetycznym, chemicznym, farmaceutycznym, FMCG w Dziale Kontroli Jakości/Zarządzania Jakością lub w Dziale Obsługi Klienta/Reklamacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • umiejętność obsługi sprzętu kontrolno – pomiarowego zgodnie z zasadami dobrej praktyki laboratoryjnej

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole
  • szansę zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Specjalista ds. nadzoru nad niezgodnościami, Lesznowola (pow. piaseczyński)