Specjalista ds. nadzoru nad portfelem funduszy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju.

    PFR Nieruchomości S.A. jest spółką zależną Polskiego Funduszu Rozwoju, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i podnoszenie jakości życia Polaków.

    PFR Nieruchomości S.A. wzmacnia potencjał ogólnopolskiego rynku mieszkaniowego poprzez realizację inwestycji o istotnym znaczeniu dla lokalnych społeczności. Naszą misją jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Działamy na zasadach komercyjnych, bez angażowania pieniędzy podatników.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Monitorowanie zgodności realizacji projektów z decyzjami inwestycyjnymi
    • Raportowanie zgodnie z wymogami umów o zarządzanie portfelami inwestycyjnymi funduszy
    • Koordynacja zarządzania i administrowania spółkami portfelowymi funduszy („SPV”)
    • Koordynacja przygotowania i zawierania świadczenia usług na rzecz SPV oraz kontrola ich realizacji
    • Koordynacja przygotowania sprawozdań z działalności zarządów SPV
    • Pełnienie funkcji Członka Zarządu lub Członka Rady Nadzorczej w organach SPV

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, bankowość
    • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości
    • Preferowane 1-2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze funduszy inwestycyjnych i finansowania nieruchomości (banki korporacyjne, fundusze inwestycyjne)
    • Doskonałe umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • Skrupulatność, terminowość i odpowiedzialność
    • Obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacji i efektywnej pracy w zespole
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy wielozadaniowej
    • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa, samodzielność i kreatywność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Integration
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji.

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez PFR Nieruchomości S.A.”

    Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
    PFR Nieruchomości S.A. jest spółką zależną Polskiego Funduszu Rozwoju, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i podnoszenie jakości życia Polaków. PFR Nieruchomości S.A. wzmacnia potencjał ogólnopolskiego rynku mieszkaniowego poprzez realizację inwestycji o istotnym znaczeniu dla lokalnych społeczności. Naszą misją jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Działamy na zasadach komercyjnych, bez angażowania pieniędzy podatników.

    Administrator danych
    W związku z przystąpieniem do rekrutacji, administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest PFR Nieruchomości S.A. z siedzibą w Warszawie, które w powyższym celu będzie przetwarzało dane.