Oferta pracy

Specjalista ds. Nadzoru Sieci

Towerlink Poland, a part of Cellnex Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Całodobowy nadzór nad poprawnością funkcjonowania systemów telekomunikacyjnych

  • Współpraca w procesie usuwania awarii, zdalne rozwiązywanie problemów sieciowych oraz koordynacja i wsparcie działań ekip rozwiązujących problem w terenie

  • Kontrola bieżącego procesu przeprowadzania planowanych prac na elementach sieci telekomunikacyjnej

  • Ewidencjonowanie i przekazywanie informacji o stanie sieci telekomunikacyjnej do uprawnionych jednostek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, studenci kierunków (telekomunikacja, elektronika, informatyka lub pokrewnych)

  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych, architektury sieci mobilnych

  • Znajomość technologii GSM, UMTS, LTE

  • Znajomość technologii transmisyjnych IP/MPLS oraz DWDM będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność koncentracji i pracy w godzinach nocnych w związku ze zmianowym trybem pracy

  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych (duża ilość informacji w krótkim przedziale czasu)

To oferujemy

  • Praca w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą- z nami naprawdę wiele się nauczysz!

  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami

  • Elastyczny czas pracy

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie

  • Nauka języka angielskiego

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli chcesz poznać tajniki i rozpocząć karierę w branży telekomunikacyjnej, to ta oferta skierowana jest do Ciebie! Dlaczego my?

Cellnex Telecom to wiodący europejski operator bezprzewodowej infrastruktury telekomunikacyjnej i nadawczej z portfolio ok. 129 000 lokalizacji. Działamy w 12 krajach Europy, a niedawno dołączyła do tej grupy Polska. Inwestycją ponad 10,7 mld zł przejęliśmy wieże telekomunikacyjne od Polkomtela (Polsat Plus) i Play. Po przejęciu spółek posiadamy ponad 50% masztów telekomunikacyjnych wykorzystywanych przez sieci komórkowe w Polsce.

Liczby mówią same za siebie, prawda? 😊 Wierzymy jednak, że praca to nie tylko liczby i sucha kalkulacja, ale również (a może przede wszystkim) ludzie. Relacje są dla nas ogromnie ważne, a rozwój pracowników priorytetowy.

Wierzymy w rozwój, który opiera się na wymianie doświadczeń. Wierzymy, że praktyka jest jedną z najlepszych form samokształcenia. Warto uczyć się od najlepszych, dlatego już dziś zapraszamy Cię do firmy, która w ostatnich latach podbiła (i nie spoczywa na laurach) rynek telekomunikacji w Europie!

Przewiń do profilu firmy