Specjalista ds. Nadzoru Urządzeń Elektrycznych i AKPiA

  • Siechnice, Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PGE Energia Ciepła S.A. jest czołowym producentem ciepła i energii elektrycznej w Polsce. Nasze zakłady znajdują się w największych polskich miastach. PGE EC jest częścią Polskiej Grupy Energetycznej, będącej w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce. Grupa PGE daje stabilne zatrudnienie ponad 38 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach w całej Polsce. W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

    PGE Energia Ciepła SA, Oddział nr 2 CUW, Dział Inżynierii Wrocław poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Specjalista ds. Nadzoru Urządzeń Elektrycznych i AKPiA
    Miejsce pracy: Siechnice (mobilność między Wrocławiem a Siechnicami)

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie stanu technicznego przydzielonego majątku w ramach sekcji.
    • Uczestniczenie w przeprowadzaniu wymaganych prób i testów oraz odbiorów UDT.
    • Zgłaszanie nieprawidłowości / potrzeb w zakresie remontów i modernizacji.
    • Proponowanie rozwiązań problemów technicznych nadzorowanych urządzeń.
    • Organizowanie i nadzorowanie prac konserwacyjnych, remontowych i modernizacyjnych.
    • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy służb własnych i wykonawców.
    • Kontrola odchyleń od obowiązujących zasad i egzekwowanie działań korygujących.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne (zgodnie z branżą).
    • Około 2 lata stażu pracy na stanowisku specjalisty, inspektora nadzoru.
    • Posiadanie świadectw kwalifikacyjnych „D” zgodnie z obszarem działania.
    • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła.
    • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji i utrzymania instalacji, maszyn i urządzeń.
    • Znajomość zasad ogólnych BHP oraz BHP w energetyce, przepisów branżowych (UDT).
    • Bardzo dobra komunikacja i współpraca w zespole.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Project).
    • Mile widziana znajomość programu SAP (moduł PM i MM).

     Ze swojej strony gwarantujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Przejrzysty system premiowy.
    • Perspektywy rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Liczne świadczenia z ZFŚS.
    • Pozytywną atmosferę w pracy.
    • 1 dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Dnia Energetyka (14 sierpnia).