Specjalista ds. Nadzoru Urządzeń Mechanicznych

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 21.02.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 23.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła.

    Grupa PGE znajduje się w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce, dając stabilne zatrudnienie ponad 40 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach.

    W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

    Do naszej Spółki PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 2 CUW w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Specjalista ds. Nadzoru Urządzeń Mechanicznych będzie odpowiedzialny za zapewnienie właściwego funkcjonowania i dyspozycyjności urządzeń oraz przygotowanie i nadzór nad realizacją prac na urządzeniach i instalacjach w branży.

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za monitorowanie stanu technicznego przydzielonego majątku w ramach wydziału.
    • Nadzór nad jakością i terminowością przeprowadzania wymaganych badań, prób i testów oraz UDT.
    • Zgłaszanie nieprawidłowości/potrzeb w zakresie remontów i modernizacji.
    • Proponowanie rozwiązań problemów technicznych nadzorowanych urządzeń.
    • Okresowe wykonywanie analiz usterek i awarii.
    • Organizacja i nadzór nad przebiegiem prac konserwacyjnych, remontowych i modernizacyjnych.
    • Dokumentowanie przebiegu prac odbiorami jakościowymi, cząstkowymi i końcowymi.
    • Odpowiedzialność za przebieg pomiarów i badań diagnostycznych.
    • Udział w pracach komisji awaryjnych oraz realizacja jej zaleceń i wniosków.
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne (zgodnie z branżą).
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty, inspektora nadzoru.
    • Znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła.
    • Znajomość procesu remontowego (zgodnie z branżą).
    • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji i utrzymania instalacji, maszyn i urządzeń.
    • Praktyczna znajomość przepisów branżowych w tym np. UDT.
    • Uprawnienia energetyczne Grupy D2.
    • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy.
    • Umiejętności analityczne.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.
    • Przejrzysty system premiowy.
    • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego.
    • Realną możliwość rozwoju, także dzięki licznym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym.
    • Pakiet świadczeń dodatkowych.
    • Prywatną opiekę zdrowotną.
    • Ubezpieczenie grupowe.
    • System kafeteryjny ZFŚS.
    • Dodatkowy dzień urlopu z okazji Dnia Energetyka.