Oferta pracy

Specjalista ds. nadzoru właścicielskiego

RAFAKO S.A. w restrukturyzacjiO firmie

  • Racibórz

    Racibórz, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie spełnienia wymagań formalno-prawnych w obszarze osób zarządzających spółkami Nadzorowanie działalności rad nadzorczych spółek

  • Organizowanie zgromadzeń wspólników lub walnych zgromadzeń w spółkach

  • Czynny udział w procesie tworzenia projektów aktów normatywnych, umów oraz uchwał

  • Nadzór nad zarządzaniem zdarzeniami niepożądanymi i zagrożeniami funkcjonalności spółek

  • Monitorowanie strategii właścicielskiej

  • Współpraca z organami spółek zależnych

Podział czasu pracy
50%

Praca zdalna

50%

Praca na miejscu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: prawo, administracja, finanse, zarządzanie

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze nadzoru właścicielskiego / biura zarządu (grupa kapitałowa / sektor prywatny)

  • Wiedza z zakresu zasad funkcjonowania spółek prawa handlowego oraz grupy kapitałowej, z naciskiem na znajomość funkcjonowania spółki akcyjnej oraz zasad nadzoru korporacyjnego

  • Doświadczenie w realizowaniu uprawnień właścicielskich w stosunku do spółek prawa handlowego

  • Umiejętność interpretacji przepisów prawnych

  • Podstawowa umiejętność w zakresie analizowania sprawozdań finansowych

  • Język angielski na poziomie dobrym / komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowa o pracę

    • Benefity

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • firmowa biblioteka

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa