Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży najmu i leasingu pojazdów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dostarczamy samochód w optymalnym modelu finansowania!

    Carsmile to nowy na polskim rynku podmiot, który rewolucjonizuje sposób zakupu i użytkowanie aut przenosząc cały proces z tym związany w przyjazne środowisko online. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Chcesz sprawdzić się w energicznym, dynamicznym środowisku sprzyjającym
    realizacji ambitnych celów?

    Jesteś osobą kreatywną, a nowe wyzwania działają na Ciebie motywująco?

    Lubisz widzieć efekty swojej pracy w postaci atrakcyjnych zarobków odzwierciedlających
    Twoje
    zaangażowanie?

     Dołącz do nas i zyskaj:

    • Perspektywę rozwoju i możliwość szybkiego awansu w nowo tworzących się, dynamicznych strukturach Firmy
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (3 000 zł brutto) i ponadprzeciętne prowizje uzależnione od realizacji wyznaczonych celów
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)
    • Przyjazną i partnerską atmosferę współpracy
    • Komfortowo wyposażone biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji
    • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu rynku motoryzacyjnego oraz metod finansowania zakupu i użytkowania pojazdów
    • Pakiet szkoleń sprzedażowych

    Kluczowe obowiązki

    • Pomoc w doborze samochodu oraz przygotowanie kompleksowej oferty finansowania zakupu lub najmu pojazdu dopasowanej do potrzeb Klienta
    • Sprzedaż usług leasingu i najmu pojazdu wraz z autem dobranym na potrzeby klienta
    • Aktywny udział w rozwoju projektu

    Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

    • Masz min. wykształcenie średnie
    • Umiesz nawiązywać i utrzymywać długoterminowe relacje biznesowe
    • Masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i znasz specyfikę tej pracy
    • Motoryzacja jest Twoją pasją bądź jesteś gotowy do zdobycia niezbędnej wiedzy z tej branży
    • Znasz lub masz dużą determinację do tego aby poznać rynek sprzedaży i finansowania pojazdów

    Dołącz do Nas i aplikuj już dziś!

    Za wszystkie nadesłane aplikacje serdecznie dziękujemy.

    Jeśli Twoje CV będzie odpowiadało naszym wymaganiom - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 7 dni.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.