Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. najmu powierzchni biurowych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2016-06-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

LC Corp S.A.

LC Corp S.A. to spółka mogąca poszczycić się ugruntowaną pozycją i doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów deweloperskich. Od 29 czerwca 2007 roku jesteśmy spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności i realizujemy nowe projekty w największych miastach w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: DK/SK/01/2016

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie najemców biurowych,
  • reprezentowanie wynajmującego,
  • negocjowanie umów najmu,
  • analizowanie rynku nieruchomości komercyjnych,
  • koordynacja procesu najmu,
  • budowanie długotrwałych relacji z najemcami.,
  • współpraca z agentami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży (również w innych branżach),
  • umiejętność negocjacji,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, operatywność i dynamizm w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • dodatkowy atut: doświadczenie na rynku nieruchomości (sprzedaż najem).

Oferujemy:

  • pracę przy niepowtarzalnych projektach deweloperskich,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawowe wynagrodzenie i prowizję,
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do umiejętności i dotychczasowego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju wraz z szybko rosnącą organizacją.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV w ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj (w temacie proszę wpisać nr ref.).

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.

Informujemy, że wszystkie przesłane aplikacje zostaną usunięte z bazy danych Grupy LC Corp po 6 miesiącach od daty zakończenia publikacji ogłoszenia.

więcej o nas na www.lcc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę LC Corp dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się