Oferta pracy

Specjalista ds. najmu

Lagardere Travel Retail SP. z o.o. O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Lagardere Travel Retail SP. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 174

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie warunków współpracy oraz umów najmu z właścicielami obiektów

  • Monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentów dot. umów najmu

  • Kontrola faktur czynszowych, realizowanie zapisów umów najmu w zakresie m.in. indeksacji czynszów, rozliczeń opłat eksploatacyjnych, rozliczenia czynszu od obrotów, naliczania i anulowania odsetek

  • Sporządzanie pism i wniosków dotyczących umów najmu

  • Prowadzenie i kontrola korespondencji bieżącej z kontrahentami oraz budowanie relacji biznesowych

  • Wsparcie i prowadzenie obsługi administracyjnej działu w ramach innych zadań zleconych

  • Zarządzanie obowiązującymi umowami najmu

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych i swobodne poruszanie się w negocjowaniu i procesowania umów najmu

  • Dobra znajomość Excela

  • Umiejętność i łatwość formułowania pism, wniosków

  • Skrupulatność, rzetelność i komunikatywność

  • Znajomość podstawowych zagadnień prawnych w szczególności z zakresu najmu

  • Min 2 lata doświadczenia w pracy z umowami najmu (negocjowanie umów itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Lagardere Travel Retail zarządza w Polsce siecią ponad 800 punktów sprzedaży prowadzonych pod 33 różnymi brandami w ramach 3 linii biznesowych: Travel Essentials (sklepy Inmedio, Inmedio Trendy, 1Minute, Relay), Duty Free & Fashion (sklepy Aelia Duty Free, The Fashion Gallery) i Foodservice (kawiarnie So!Coffee, PAUL, Misa).

Przewiń do profilu firmy