Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. należności i windykacji

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Poznańska 50

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie przeterminowanych należności klientów i pomoc w ich ściąganiu

  • Współpraca z firmami windykacyjnymi, wywiadowniami gospodarczymi oraz prawnikiem w zakresie zabezpieczania i odzyskiwania należności

  • Rachunkowa, merytoryczna i formalna weryfikacja dokumentów niezbędnych do przygotowywanych spraw sądowych

  • Analiza i modyfikacja parametrów oraz warunków handlowych klientów w systemie SAP

  • Przygotowywanie cyklicznych (oraz ad hoc) raportów i analiz należności

  • Współpraca w tworzeniu, wdrażaniu i egzekucji procedur związanych z obsługą, zabezpieczaniem, monitorowaniem i ściąganiem należności

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego i samodzielnego myślenia

  • Znajomość zagadnień z zakresu windykacji, a także prawnych i formalnych aspektów zawierania umów handlowych

  • Dobra znajomość obsługi MS Excel oraz innych aplikacji pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość obsługi systemu SAP

  • Wysoki poziom kultury osobistej i komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Obowiązkowość, dokładność, rzetelność i samodyscyplina

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach, ciekawych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy