Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. należności

Ante-holzO firmie

Ante-holz

Spółdzielcza 2

Kożuchów

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie przeterminowanych należności klientów

  • Analiza otwartych pozycji na kontach klientów

  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Preferowane wykształcenie ekonomiczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowa premia za 100% frekwencji w pracy

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

Ante-holz

Grupa ante, zatrudniająca 850 osób, produkuje w czterech zakładach w Niemczech i w Polsce nowoczesne produkty z drewna, cieszące się dużym popytem na całym świecie. Działalność grupy ante koncentruje się na następujących obszarach: tarcica, drewno klejone, konstrukcje drewniane, architektura ogrodowa oraz energia.

Przewiń do profilu firmy