Oferta pracy

Specjalista ds. Należności

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Ruda Śląska, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych i budowlanych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy ociepleń budynków, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane, hydroizolacje, płytki ceramiczne oraz stolarka drzwiowa.

Aktualnie w związku z kolejnym etapem rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Branża budowlana

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja klientów pod kątem udzielenia kredytu kupieckiego, analiza danych finansowych oraz danych z wywiadowniach gospodarczych
  • Ustalanie z klientami rozrachunków, rozliczeń i kompensat
  • Monitoring i windykacja należności w tym kontakt z klientami
  • Kontakt z Podmiotami zewnętrznymi w zakresie windykacji należności - Kancelariami Prawnymi, Ubezpieczycielem, zewnętrzną firmą windykacyjną
  • Współpraca z Ubezpieczycielem w zakresie polisy na Ubezpieczenie Należności
  • Obsługa Krajowego Rejestru Długów
  • Przygotowanie dokumentów do sądu i windykacji zewnętrznej
  • Współpraca z Pionem Sprzedaży w zakresie ustaleń wpłat od kontrahentów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem zadań
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność, kreatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność oraz sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobra umiejętność pracy przez telefon
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność wyciągania wniosków i analitycznego myślenia, skrupulatność
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z dochodzeniem roszczeń w windykacji polubownej i sądowo-komorniczej oraz zagadnień z zakresu ubezpieczenia należności

Oferujemy:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Dogodną lokalizację przy A4 i DTŚ..
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karty Multi Sport.
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy