Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Należności

AGRIFIRM POLSKA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szamotuły, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agrifirm Polska obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. NALEŻNOŚCI

Miejsce pracy: Szamotuły

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie limitami kredytowymi oraz ocena ryzyka (weryfikowanie i ustalanie limitów oraz terminów płatności)
  • Przeprowadzanie analiz finansowych klientów
  • Kontrola należności (przygotowywanie analiz i zestawień, weryfikacja dokumentów)
  • Kontakt z klientami w celu bieżącej windykacji należności
  • Windykacja terenowa
  • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi i instytucjami finansowymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w windykacji należności lub instytucji finansowej
  • Znajomość analizy finansowej
  • Wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie, prawo)
  • Umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami
  • Konsekwencja w realizacji postawionych celów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel)
  • Umiejętność pracy na dużej ilości danych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przejrzysty system wynagrodzeń
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą)

Jeśli uważasz, że jest to praca dla Ciebie – wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku Aplikuj.

A może znasz kogoś, kto byłby zainteresowany? – przekaż informację!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych przez Agrifirm Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego
oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO
(Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Ogłoszenie archiwalne