Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. należności

FLY ON THE CLOUD sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu sprzedażowego - wystawianie faktur, rozliczanie płatności,

  • dbanie o terminowość i dokładność realizowanych operacji płatniczych,

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych odbiorców w systemie,

  • kontrola i analiza rozliczeń z Kontrahentami - uzgadnianie sald,

  • prowadzenie skutecznej windykacji należności (monitorowanie zaległych płatności),

  • realizacja innych bieżących zadań dotyczących finansowej obsługi sprzedaży.

Nasze wymagania

  • umiejętności pracy w zespole,

  • wysokiego poziomu samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2,

  • doświadczenia w pracy z klientem.

Mile widziane

  • znajomość podstawowych przepisów i zasad wystawiania faktur,

  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • możliwość współpracy całkowicie zdalnej,

  • wewnętrzne szkolenia produktowe,

  • pakiet medyczny i sportowy,

  • elastyczny czas pracy,

  • wsparcie psychologiczne dla zespołu,

  • współpracę z firmą Google, Zendesk oraz Facebook,

  • możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się firmy (100% wzrost rok do roku).

O nas

Kim jesteśmy?

Fly On The Cloud to firma technologiczna i zespół entuzjastów usług opartych na chmurach obliczeniowych.

Co robimy?

Szkolimy, promujemy, wdrażamy, obsługujemy i gwarantujemy stałe wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań chmurowych najlepszych producentów.

Gdzie można nas znaleźć?

Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Mamy też oddziały w Warszawie, Budapeszcie, Sofii, Pradze, Bukareszcie oraz Londynie. Jednak jako firma oparta na chmurach, większość aktywności prowadzimy w internecie. Dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej, stawiamy na przejrzystą komunikację, a nasze social media tętnią życiem.

Z kim współpracujemy?

Tylko z najlepszymi – promujemy i wdrażamy usługi dostarczane bezpośrednio przez Google, Facebooka i Zendeska. Już ponad 1500 europejskich firm skorzystało z naszej pomocy i tym samym poprawiło swoją wewnętrzną komunikację, obsługę klienta oraz bezpieczeństwo danych.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie dodatkowej osoby, która dołączyłaby do nas jako