Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Należności z j. niemieckim

SGSO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z naszymi zagranicznymi klientami
  • monitorowanie stanu przeterminowanych należności
  • analiza otwartych pozycji na kontach klientów
  • ścisła współpraca z zespołem księgowym
  • codzienna komunikacja z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskim na poziomie min. B1
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub w finansach

To oferujemy

Oferujemy możliwość pracy hybrydowej z biura w Katowicach lub 100% zdalnie z innego miasta w Polsce.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Specjalista ds. Należności z j. niemieckim, Kraków