Oferta pracy

Specjalista ds. Należności z j. niemieckim

SGS

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z naszymi zagranicznymi klientami

  • monitorowanie stanu przeterminowanych należności

  • analiza otwartych pozycji na kontach klientów

  • ścisła współpraca z zespołem księgowym

  • codzienna komunikacja z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskim na poziomie min. B1

  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2

  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub w finansach

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca lub pracy hybrydowej w Katowicach.

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • spotkania integracyjne

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    SGS

    Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 93 000 pracowników.

    Przewiń do profilu firmy