Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w obecnym procesie rekrutacyjnym, umieść klauzule np.: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji obecnego procesu rekrutacji przez Stora Enso Poland S.A. i Stora Enso Narew Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21.” Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w innych procesach rekrutacyjnych niż ten, do którego aplikujesz konieczna jest Twoja dodatkowa zgoda np.: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb innych prowadzonych procesów rekrutacyjnych przez Stora Enso Poland S.A. i Stora Enso Narew Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21.” Stora Enso Poland S.A. i Stora Enso Narew Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21 jako współadministratorzy informują, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej Stora Enso na podstawie stosownych umów oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne. Współadministratorzy danych nie zamierzają przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku. Po tym okresie zostaną trwale usunięte. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy. W przypadku umieszczenia przez kandydata w dokumentach aplikacyjnych danych zaliczanych do kategorii wrażliwe (np. stan zdrowia) informujemy, że dokumenty aplikacyjne zostaną trwale zniszczone, a udział w rekrutacji nie będzie możliwy.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Stora Enso Poland S.A.

Specjalista ds. napędów i sterowania

Stora Enso Poland S.A.O firmie

  • Ostrołęka

    Ostrołęka, mazowieckie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Usuwanie bieżących usterek i awarii urządzeń obiektowych na instalacjach

  • Wykonywanie specjalistycznych napraw, remontów i przeglądów okresowych aparatury i urządzeń

  • Stosowanie metod systematycznej kontroli urządzeń i instalacji (w celu utrzymania ich najwyższej dostępności oraz wyeliminowania zdarzeń awaryjnych)

  • Aktualizacja i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz instrukcji obsługi urządzeń

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi prowadzącymi serwis na terenie SE w Ostrołęce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (elektrotechnika, robotyka, automatyka)

  • dobra znajomość sterowników PLC

  • dobra znajomość zasad działania urządzeń mających zastosowanie w technice napędowej

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

znajomość sieci przemysłowych np. ProfiBus DP, Ethernet/IP, ProfiNet,

doświadczenie w obszarze napędów elektrycznych w firmach produkcyjnych w dziale Utrzymania Ruchu,

znajomość budowy i działania maszyn i urządzeń przemysłu papierniczego.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród

  • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

  • profesjonalny system szkoleń i możliwość rozwoju

  • dostęp do najnowszej wiedzy oraz korporacyjnych narzędzi i możliwość natychmiastowego wykorzystywania tej wiedzy w praktyce,

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szeroki pakiet socjalny (m.in. Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Packaging Solutions Division opracowuje i sprzedaje światowej klasy usługi oraz produkty opakowaniowe na bazie włókien. Nieustannie wprowadzamy innowacje i znajdujemy nowe sposoby na zastąpienie opakowań wytwarzanych z kopalin, opakowaniami odnawialnymi i przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Nasze wysokiej klasy rozwiązania opakowaniowe stosowane są przez czołowych klientów i marki w wielu branżach przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce w strukturze organizacyjnej

Stanowisko bezpośrednio podległe Głównemu Koordynatorowi ds. Systemów