Specjalista ds. Napraw Powypadkowych w autoryzowanym serwisie samochodów ciężarowych (stanowisko samodzielne)

Intruck sp. z o.o.O firmie

  • Wołomin
    Wołomin, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń dla Działu Napraw Powypadkowych (samochody ciężarowe i dostawcze wszystkich marek oraz naczepy ciężarowe)
  • Prowadzenie procesu likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Kosztorysowanie napraw w oparciu o system ekspercki AUDATEX
  • Weryfikację, dobór i zamawianie części
  • Obsługę płatności prowadzonych napraw
  • Kontrolę jakości i terminowości napraw
  • Weryfikację zgodności zakresu napraw z dokumentacją szkodową
  • Współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi (w tym praca na internetowych platformach TU), oraz z podmiotami likwidującymi szkody na rzecz firm leasingowych (także poprzez dedykowane internetowe platformy wymiany danych)
  • Organizację pracy, doradztwo techniczne, rozliczanie i nadzór nad grupą przypisanych blacharzy, zbrojarzy i lakierników

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych w serwisie pojazdów ciężarowych lub osobowych
  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne
  • Znajomość technologii napraw powypadkowych i ich kosztorysowania z wykorzystaniem systemów eksperckich AUDANET, AUDATEX
  • Inicjatywa i kreatywność w działaniu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, zaangażowanie
  • Umiejętności obsługi programów pakietu Office m.in. Excel, Word
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w autoryzowanym serwisie samochodów ciężarowych marki Premium
  • Samodzielne odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Umowę o pracę
  • Przejrzysty system wynagradzania – wynagrodzenie stałe oraz premie zorientowane na realizację wyznaczonych celów
  • Możliwość poszerzenia wiedzy, szkolenia
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Intruck sp. z o.o.

Intruck Sp. z o.o. jest autoryzowanym serwisem samochodów ciężarowych marki Volvo Trucks i Renault Trucks, z lokalizacjami w Karpinie pod Warszawą i Radomiu. Firma prowadzi działalność od 2004 roku, kontynuując działalność serwisową Volvo Trucks w rejonie Warszawy i Radomia prowadzoną nieprzerwanie od 1995 roku.

Firma Intruck spełnia wszystkie obowiązujące Standardy Działania Dealerów Volvo Group - serwisy w Karpinie i Radomiu posiadają certyfikaty GVS (Oryginalny Serwis Volvo). Od 2004 roku funkcjonuje system zarządzania jakością wg. normy ISO 9001, regularnie audytowany przez Lloyd’s Register Quality Assurance.

NASZA LOKALIZACJA:

Mieścimy się w Karpinie przy ulicy Białostockiej 8.

Ze względu na dogodny dojazd do aplikowania na ogłoszenie zachęcamy kandydatów zarówno z okolic, jak i Warszawy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. Napraw Powypadkowych w autoryzowanym serwisie samochodów ciężarowych (stanowisko samodzielne), Wołomin