Specjalista ds. Negocjacji i Wynajmu Pojazdów Zastępczych (K/M)

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Postępu 15

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami w zakresie organizacji pojazdu zastępczego z OC sprawcy
  • kontakt z partnerami zewnętrznymi realizującymi usługę wynajmu pojazdu zastępczego
  • przekazywanie klientom telefonicznej oraz mailowej informacji odnośnie prowadzonego postępowania likwidacyjnego,
  • analiza dokumentacji szkodowej pod kątem przyjęcia odpowiedzialności za szkodę (OC),
  • rozpatrywanie dodatkowych roszczeń w ramach prowadzonego procesu,
  • wydawanie decyzji i zapobieganie nienależnym wypłatom odszkodowań,
  • współpraca z innymi działami w ramach prowadzonego procesu likwidacji.

Nasze wymagania

  • masz minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z likwidacją szkód komunikacyjnych,
  • dobrze znasz przepisy prawa oraz orzecznictwa sądowego stosowane w postępowaniu likwidacyjnym,
  • nie boisz się samodzielnie podejmować decyzji, za które czujesz się odpowiedzialny/a,
  • lubisz rozmawiać z klientami i negocjować z nimi.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • pracę w trybie hybrydowym (spotkania w biurze raz w miesiącu). Nasze biuro mieści się przy ul. Postępu 15 w Warszawie,
  • wdrożenie na stanowisko pracy – przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,
  • pakiet benefitów (w przypadku umowy o pracę) – opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie oraz szereg inicjatyw na rzecz naszych pracowników,
  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Specjalista ds. Negocjacji i Wynajmu Pojazdów Zastępczych (K/M), Postępu 15, Mokotów, Warszawa