Oferta pracy

Specjalista ds. Nieruchomości

PEKAESO firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesach pozyskiwania nowych lokalizacji na potrzeby Firmy (magazyny pod działalność dystrybucyjną)

  • Zarządzanie nieruchomościami w powierzonym zakresie (umowy najmu, media, usługi)

  • Współpraca i kontakt z innymi Działami oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie związanym z nieruchomościami

  • Pozyskiwanie i gromadzenie danych z obszaru nieruchomości związanych z utrzymaniem bieżącym – optymalizacja kosztów

  • Negocjacje i renegocjacje umów kosztowych

  • Współdziałanie w zakresie windykacji należności związanych z zagospodarowaniem nieruchomości

  • Wybór i nadzór nad dostawcami usług dla nieruchomości (firmy serwisowe, budowlane)

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe związane z obszarem nieruchomości

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Nieruchomości, Techniczne, Zarządzanie)

  • Znajomość procedur zagospodarowania nieruchomości

  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych (obszar powierzchni logistycznych i magazynowych)

  • Znajomość prawa budowlanego oraz realizacji inwestycji

  • Umiejętność współpracy z urzędami, agencjami pośrednictw, firmami świadczącymi usługi dla nieruchomości

  • Umiejętności: negocjacyjne, logicznego i analitycznego myślenia, dobrej organizacji pracy

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność skutecznej komunikacji

  • Prawo jazdy kat. B – gotowość do podróży służbowych

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego, samodzielna praca w dynamicznym zespole i środowisku pracy

  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy