Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Nieruchomości deweloperskich

AZDOMI HOLDING sp. z o.o.O firmie

5 00030 000 brutto / mies.
  • Nocznickiego 23
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

AZDOMI HOLDING sp. z o.o.

Nocznickiego 23

Warszawa

AZDOMI Holding Sp. z o. o. - jedno z wiodących zewnętrznych biur sprzedaży mieszkań deweloperskich w Warszawie. Kluczowy partner deweloperów oraz klientów indywidualnych. Jako nieliczni posiadamy swój dział architektów i finansów, dzięki czemu klient obsługiwany jest kompleksowo. Oprócz sprzedaży - podnosimy wartość lokali, aranżujemy je na potrzeby sprzedaży lub najmu, wykańczamy "pod klucz". Stosujemy nowy marketing nieruchomości.

ul. Nocznickiego, lok. U1, Metro Młociny

Szukamy dynamicznych, przedsiębiorczych osób, pełnych entuzjazmu i zapału do pracy. W zamian oferujemy konkurencyjne warunki finansowe, dodatkowy zarobek w związku z możliwością sprzedaży również usług projektowych i finansowych, pracę w młodym i doświadczonym zespole, nowoczesne i ciekawe spojrzenie na rynek nieruchomości oraz dostęp do wiedzy i pomocy współpracowników. Posiadamy reprezentatywne biuro (dawne biuro sprzedaży dewelopera), gdzie można przeprowadzić spotkanie również z pomocą architekta i kredytowca.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie klienta przez proces sprzedaży, w tym:

           - poszukiwanie nieruchomości – z naszej bazy deweloperów,
           - tworzenie ofert (przekazujemy nasze wzory co przyspiesza pracę),
           - prezentowanie nieruchomości (w biurach sprzedaży u dewelopera lub naszym),
           - negocjacja warunków,
           - przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,
           - finalizacja sprzedaży;

  • Realizacja planów sprzedażowych firmy;
  • Prowadzenie klientów w CRM-ie (dbamy by optymalizować sprzedaż pracowników, prowadząc kolejny marketing i automatyzację na wprowadzonych danych);
  • Odpowiedzialne reprezentowanie firmy i kreowanie jej profesjonalnego wizerunku.

​​​​​​WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości lub na stanowisku handlowym w innej branży (ale konieczność przekonania nas do chęci rozwijania się w branży nieruchomości)
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami;
  • Determinacja w realizacji celów;
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność organizacji czasu i pracy;
  • Prawo jazdy kat. B (lub chęci zdobycia go);
  • Wykształcenie min. średnie.

ZAPEWNIAMY:

  • Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie w odniesieniu do tego co oferuje rynek nieruchomości;
  • Możliwość awansu: 3 szczeble kariery + dodatkowo: w 4 możliwość prowadzenia swojego zespołu;
  • Dostarczamy klientów i produkt – u nas nie będziesz musiał samodzielnie pozyskiwać klientów i deweloperów do współpracy!
  • Bardzo duże możliwości sprzedażowe (nieruchomości, kredyty, wykończenie wnętrz) i rozwojowe;
  • Bardzo dużą pomoc przy wdrażaniu nowych pracowników: przygotowany plan wdrażania przez doświadczonych pracowników i liczne szkolenia;
  • Nowy marketing nieruchomości, dzięki czemu dostarczamy jakościowych klientów,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (CRM, laptop, telefon, aparat fotograficzny, kamerka 360, wizualizacje 3D, wirtualne spacery do ofert);
  • Bezpłatne szkolenia sprzedażowe i branżowe;
  •  Przejrzyste zasady współpracy, ukierunkowane na osiąganie maksymalnych dochodów i radości z pracy;
  • Pracę w zgranym zespole, opartej na szacunku, otwartej komunikacji i przede wszystkim – pomocy.
  • Biuro położone przy Metrze Młociny, z witrynami, wejściem od ulicy. Przystosowane do prowadzenia spotkań, również z pomocą architekta i kredytowca.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne