Oferta pracy

Specjalista ds. nieruchomości

Doraco Nieruchomości Sp. z o.o.O firmie

  • Opacka 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Doraco Nieruchomości Sp. z o.o.

Opacka 12

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • monitoring rynku nieruchomości i poszukiwanie atrakcyjnych ofert nieruchomości

  • koordynacja dokumentacji procesu inwestycyjnego

  • kontrola stopnia etapów tworzenia dokumentacji

  • analizy i praca na planach miejscowych i decyzjach o warunkach zabudowy

  • udział w procesie pozyskiwania nowych nieruchomości

  • aktualizacja i analizy na posiadanej bazie nieruchomości

  • udział przy planowaniu i szacowaniu robót budowlanych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane architekt/zarządzanie nieruchomościami)

  • mile widziane doświadczenie w administracji architektoniczno-budowlanej i planistycznej

  • znajomość przepisów Prawa budowlanego, Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, Ustawy o gospodarce nieruchomościami

  • samodzielność w działaniu oraz orientacja w rynku nieruchomości

  • umiejętności analityczne

  • doświadczenie w tworzeniu, nadzorowaniu i weryfikacji dokumentacji procesu inwestycyjnego (od etapu projektowego do rozpoczęcia procesu budowy),

  • doświadczenie z zakresu działań planistycznych (badanie planu miejscowego i ustaleń związanych z przeznaczeniem terenu i podziałami nieruchomości)

  • znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel, A-CAD)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • ambitną pracę w przyjaznym zespole

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • ciekawe wyzwania

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • lekcje języka angielskiego