Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Nieruchomości Gruntowych i Umów

Alseva PRO SP. z o.o.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań formalno-prawnych mających na celu podpisanie umowy dzierżawy/zakupu nieruchomości

  • Przygotowywanie pod względem merytorycznym i formalnym umów najmu/dzierżawy oraz aneksów do realizowanych umów

  • Przygotowywanie i przekazywanie informacji właściwym komórkom organizacyjnym dotyczących zawartych umów dzierżawy oraz ich zmian

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z właścicielami nieruchomości

  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki prawo, ekonomia, administracja)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów formalno-prawnych związanych z prowadzeniem procesu nabycia/dzierżawy nieruchomości

  • Znajomość problematyki sporządzania umów handlowych

  • Dodatkowa wiedza z zakresu administracyjno-prawnego, prawa cywilnego, zarządzania nieruchomościami

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji formalno-prawnej

  • Zdolności analityczne

  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne

  • Orientacja na cel, samodzielność, duże zdolności organizacyjne

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków

  • Rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • Medicover Sport

Grupa ALSEVA to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę (EPC) i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Świadczymy też usługi fachowego doradztwa i zapewnienia przedsiębiorcom korzystnych rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii. W naszej ofercie znaleźć można m.in. magazyny energii czy umowy korporacyjne PPA, umożliwiające firmom sprzedaż energii po konkurencyjnych cenach.

Nasz profesjonalny zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Wysokie umiejętności oraz duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać portfolio o nowe projekty i współprace. Tym samym pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój, pracę w międzynarodowym środowisku oraz tworzenie nowej jakości przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.

Przewiń do profilu firmy