Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nieruchomości i pozyskiwania gruntów

Activ Investment Sp. z o.o.O firmie

Activ Investment Sp. z o.o.

Wacława Lipińskiego 3A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów bezpośrednio z właścicielami nieruchomości, które można potencjalnie zabudować budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi;

  • samodzielne wyszukiwanie terenów pod inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne (w oparciu o własne kontakty i wizje lokalne na terenie miasta Krakowa);

  • analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja (w tym komunikacja), plany miejscowe, uwarunkowania sąsiedzkie, media;

  • kompletowanie materiałów oraz tworzenie dla Zarządu Spółki prezentacji dotyczących potencjalnych nieruchomości i inwestycji – prezentacje wyłącznie w j. angielskim.

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów;

  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (warunek konieczny – raportowanie wprost do Zarządu Spółki w j. angielskim);

  • dobrą znajomość rynku nieruchomości oraz topografii miasta Krakowa;

  • znajomość wymogów formalno – prawnych związanych z zakupem gruntów;

  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B (miesięczny ryczałt + wysoka prowizja w razie zakupu przez Spółkę wyszukanych samodzielnie nieruchomości);

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • współpracę z doświadczonym zespołem;

  • możliwość nawiązania długoletniej współpracy.

Activ Investment Sp. z o.o. jest krakowskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości od 1996 roku. Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Potwierdzeniem prężnego rozwoju są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane w najbardziej prestiżowych rankingach i konkursach (Gazele Biznesu, Diament Forbesa).

Przewiń do profilu firmy