Oferta pracy

Specjalista ds. nieruchomości

CENTRUM BIUROWE PLAC GRUNWALDZKI S.A. (Grupa PHN S.A.)O firmie

CENTRUM BIUROWE PLAC GRUNWALDZKI S.A. (Grupa PHN S.A.)

plac Grunwaldzki 8/10

Katowice

Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki S.A. z siedzibą w Katowicach poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. nieruchomości

Zakres obowiązków:

  • współpraca z pracownikami Spółki przy obsłudze spraw dotyczących nieruchomości biurowej,
  • współpraca z klientami Spółki i utrzymywanie długoterminowych dobrych relacji,
  • współpraca z podwykonawcami Spółki,
  • współpraca z działem księgowości Spółki,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • przygotowywanie draftów pism, umów i innych dokumentów,
  • uczestnictwo w innych zadaniach związanych z obsługą nieruchomości,
  • współpraca i kontakt z innymi Działami oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie związanym z nieruchomościami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości,
  • wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • samodzielność oraz efektywna organizacja czasu i pracy,
  • praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word),
  • umiejętności organizacji swojego czasu pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Naszym Kandydatom chcemy zaoferować:

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole profesjonalistów u właściciela nieruchomości biurowej,
  • możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wysoki poziom odpowiedzialności,
  • stabilne zatrudnienie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy