Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Nieruchomości komercyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka z branży deweloperskiej poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Aktywne pozyskiwanie najemców oraz nabywców nieruchomości lokalowych, powierzchni magazynowych, biurowych oraz działek będących w portfelu Spółki
    • Obsługa procesu najmu/zakupu - negocjacje  warunków umów w zakresie komercjalizacji dostępnej powierzchni
    • Badanie stanów formalno-prawnych nieruchomości/gruntów;
    • Współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz podmiotami współpracującymi ze Spółką w zakresie komercjalizacji powierzchni
    • Nadzór nad przepływem informacji i dokumentów
    • Badanie konkurencji, monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych
    • Sporządzanie raportów, bieżąca sprawozdawczość w zakresie prowadzonych działań

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego
    • Doświadczenia w zakresie obsługi nieruchomości komercyjnych, w tym powierzchni magazynowych – min. 2 lata;
    • Umiejętności interpersonalnych; wysokich kompetencji komunikacyjnych, samodzielności w działaniu
    • Posiadania prawa jazdy kat. B;

    Oferujemy:

    • Rozwój w stabilnej firmie;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Wsparcie przełożonego, zespołu i miłą atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2014 poz. 1882 z zm.)