Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Nieruchomości

Lajkonik. House of Bakery

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie lokalizacjami zajmowanymi przez Spółkę w zakresie dostaw mediów, pozwoleń na ogródki gastronomiczne, identyfikacji zewnętrznej,

  • Aktualizacja istniejących umów oraz renegocjacje warunków najmu,

  • Poszukiwanie nowych lokalizacji oraz ich ocena pod kątem standardów Spółki,

  • Kontakt z agentami nieruchomości i innymi instytucjami rynku nieruchomości komercyjnych,

  • Koordynacja procesu podpisania umów najmu,

  • Przygotowanie dokumentacji i umów z podmiotami zaangażowanymi w otwarcie nowej lokalizacji,

  • Koordynacja przygotowania dokumentacji do zgłaszania prac budowlanych/uzyskania pozwoleń na budowę,

  • Utrzymywanie dokumentacji z obszaru nieruchomości w należytym porządku.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości komercyjnych,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru zarządzania rynkiem nieruchomości),

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • Dobra znajomość programów Word, Excel, Power Point,

  • Prawo jazdy kat. B.,

  • Gotowość do wykorzystania własnego samochodu w celach służbowych,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminowego wywiązywania się z obowiązków,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

  • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od realizacji celów,

  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego.

  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • Narzędzia pracy takie jak laptop i telefon służbowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do składania swojego CV oraz portfolio swoich prac za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.