Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nieruchomości

LINX INVESTMENT NIERUCHOMOŚCI ARTUR KANIA

umowa zlecenie
4 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0009 998 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Masarska 8

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa mieszkań w zarządzaniu,

  • Marketing nieruchomości,

  • Koordynowanie procesów sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,

  • Redagowanie umów, aneksów, dokumentów,

  • Organizowanie pracy biura.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami (prawne aspekty, zagadnienia techniczne),

  • Zdolności negocjacyjne,

  • Komunikatywność, asertywność, pewność siebie,

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziany status studenta lub ucznia.

To oferujemy

  • Umowa zlecenie lub umowa o współpracy,

  • Stawka godzinowa: 23 PLN/h + premia zależna od wyników + prowizja,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,

  • Bilet okresowy na komunikację miejską,

  • Szkolenia,

  • Komfortowe i przyjazne warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

Jesteśmy agencją nieruchomości, która specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie pośrednictwa kupna i sprzedaży, wynajmu oraz zarządzania nieruchomościami,

a także doradztwa na rynku nieruchomości.

Z wielką satysfakcją korzystamy z naszej wiedzy o nieruchomościach oraz wieloletniego doświadczenia na rynku aby znaleźć dla naszych Klientów najlepsze rozwiązania.

Pomagamy naszym Klientom podejmować właściwe decyzje oraz osiągać korzystne i odpowiednie dla nich rezultaty. Kluczem sukcesu jest nasza wnikliwa analiza i zrozumienie potrzeb Klienta oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości.