Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nieruchomości

DEVELY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego.

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami.

  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości.

  • Przygotowywanie i prezentacja oferty.

  • Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.

  • Dbanie o wizerunek firmy.

  • Współpraca z zespołem, podwykonawcami czy notariuszami w procesie przygotowywania transakcji.

Nasze wymagania

  • Nastawienie na osiąganie celów.

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy.

  • Sprawna obsługa komputera.

  • Gotowość do przemieszczania się i spędzania czasu w biurze i poza nim (wyjazdy do nieruchomości).

  • Wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej.

To oferujemy

  • Nasze know-how w postaci dużej ilości różnych szkoleń, w tym wdrożeniowych i przygotowujących do pracy w roli agenta

  • Komfortowe biuro w centrum Krakowa

  • Bezpośrednie wsparcie i wskazówki od kadry zarządzającej.

  • Nowoczesne narzędzia pracy i narzędzia marketingowe

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

  • Profesjonalny program do zarządzania bazą danych klientów i ofertowania nieruchomości online.

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijających się spółkach z grupy Devely w branży deweloperskiej (www.devely.pl) i obrotu nieruchomościami (www.develyestate.pl).

  • Wyłączność przy sprzedaży inwestycji własnych z grupy Devely.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

O nas

U Nas nie musisz się martwić brakiem doświadczenia w branży. Dzięki pracy z Nami możesz zostać jednym z najlepszych agentów nieruchomości.

Twoją drogę zawodową zaczniesz od konkretnego szkolenia praktycznego i teoretycznego, które przygotuje Cię do pracy w Naszym zespole. Doświadczeni eksperci z branży zadbają o Twój odpowiedni rozwój oraz kompetencje prawne , sprzedażowe i negocjacyjne. Pod ręką zawsze możesz liczyć na dodatkowe materiały , dzięki którym na bieżąco będziesz mógł odświeżać swoją wiedzę, a Nasz cały zespół będzie zawsze służyć pomocą. Dostaniesz wsparcie na każdym etapie Twojego rozwoju.

Devely cechuje się rzetelnością i doskonałą jakością. Realizując również własne inwestycje budowlane od początku zwraca uwagę na detale i projektuje nieruchomości idealne do życia, z dala od miejskiego zgiełku z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. Dzięki Naszemu doświadczeniu , Klienci dostają od Nas pełne wsparcie od samego początku do końca transakcji. Od podpisania i przygotowania umowy w kancelarii notarialnej, przez załatwienie formalności kredytowych po wykończenie i zakup/sprzedaż nieruchomości.

Jeśli powyższe informacje są dla Ciebie jasne i czujesz, że odnajdziesz się w takim zawodzie, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko specjalisty ds. nieruchomości w Naszej firmie.

Dołącz do Nas !