Oferta pracy

Specjalista ds. nieruchomości

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w ŁodziO firmie

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Doktora Seweryna Sterlinga 26

Łódź

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej nieruchomości zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym: prowadzenie, aktualizowanie i archiwizacja dokumentów bieżących, dokumentacji najemców i części wspólnych.
  • Pomoc we wdrażaniu instrukcji dla najemców, ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i innych przepisów budowlanych
  • Kontrola wydatków i wystawionych faktur oraz windykacja należności i zabezpieczeń umów najmu
  • Sprawowanie nadzoru nad gospodarką odpadami, przeglądami technicznymi, bieżącymi naprawami, remontami oraz planami zagospodarowania
  • Aktywne pozyskiwanie i negocjowanie umów najmu lokali komercyjnych
  • Aktywna współpraca z innymi działami Firmy
  • Wykonywanie innych zadań związanych z podanymi wyżej

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: budownictwo, zarządzanie nieruchomościami, administracja)
  • masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy z zasobem nieruchomości
  • posiadasz wiedzę z zakresu aktualnych regulacji prawnych dotyczących zarządzania i obrotu nieruchomościami
  • potrafisz świetnie organizować swoją pracę
  • posiadasz umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • jesteś osobą komunikatywną, skrupulatną i zorganizowaną
  • posiadasz silną motywację, orientację na cel oraz wysoką kulturę osobistą

Co oferujemy w zamian?

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Pracę pełną wyzwań w młodym, energicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Pyszną kawę z ekspresu i bogaty wybór herbaty
  • System benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do studiów, wczasów i wyjazdów dzieci, zniżki do prywatnego żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej i liceum, szkolenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy do przesłania CV

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazywanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ) Akademie Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy