Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nieruchomości

Varitex Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

Varitex Spółka z o.o. Spółka K.

Stefana Żeromskiego 96

Łódź

Varitex jest znaną, łódzką firmą działającą na rynku nieruchomości, budowlanym oraz energetyki odnawialnej odponad 20 lat. Firma zrealizowała wiele projektów mieszkaniowych, komercyjnych oraz przemysłowych na tereniecałego kraju. W swojej działalności Varitex kładzie szczególny nacisk na możliwości rozwijania nowych produktów.
Poszukujemy specjalistów ds. sprzedaży i chcielibyśmy zaprosić Ciebie do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą.

Zakres zadań:

  • aktywne poszukiwanie nieruchomości w celu realizacji zamierzonych inwestycji
  • analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja (w tym komunikacja), plany miejscowe, uwarunkowania, media
  • udział w nabywaniu nieruchomości – udział w prowadzeniu negocjacji ze sprzedającym
  • weryfikacja inwestycji pod kątem ekonomicznym, technicznym i prawnym
  • przygotowywanie zapytań do gestorów sieci o wydanie warunków technicznych w zakresie mediów oraz występowanie do zarządców dróg w zakresie dostępu do dróg publicznych
  • pozyskiwanie odpowiednich dokumentów kartograficznych z ośrodków geodezyjnych oraz innych dokumentów niezbędnych w procesie inwestycyjnym
  • przygotowywanie odpowiednich wniosków i pism oraz pozyskiwanie zgód i zezwoleń administracyjnych takich jak: decyzje o warunkach zabudowy, decyzje lokalizacyjne, decyzje środowiskowe, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie i inne niezbędne w procesie inwestycyjnym,
  • prowadzenie nadzoru nad procedurami zmiany Studium i MPZP w gminach na terenie, których realizowane są inwestycje,
  • współpraca z biurem projektowym.

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie pozyskiwania gruntów pod inwestycje
  • znajomość zagadnień formalnoprawnych w procesach inwestycyjnych (m in. znajomości ustaw Prawo budowlane, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, kodeks postepowania administracyjnego, ustawa o gospodarce nieruchomościami)
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: gospodarka nieruchomościami, planowanie przestrzenne, geodezja, prawo, architektura lub w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości, zarządzania nieruchomościami.
  • doświadczenia w  negocjacjach
  • znajomość środowiska WINDOWS, MS Office, AUTOCAD
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • prawo jazdy kat. B,
  • rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • entuzjazm i zapał

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny sposób wynagradzania
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Varitex sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeromskiego 96 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne