Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nieruchomości

AKADEMIA HUMANISTYCZNO-EKONOMICZNA W ŁODZIO firmie

AKADEMIA HUMANISTYCZNO-EKONOMICZNA W ŁODZI

Doktora Seweryna Sterlinga 26

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej nieruchomości zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym: prowadzenie, aktualizowanie i archiwizacja dokumentów bieżących, dokumentacji najemców i części wspólnych.

  • Pomoc we wdrażaniu instrukcji dla najemców, ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i innych przepisów budowlanych

  • Kontrola wydatków i wystawionych faktur oraz windykacja należności i zabezpieczeń umów najmu

  • Sprawowanie nadzoru nad gospodarką odpadami, przeglądami technicznymi, bieżącymi naprawami, remontami oraz planami zagospodarowania

  • Aktywne pozyskiwanie i negocjowanie umów najmu lokali komercyjnych

  • Aktywna współpraca z innymi działami Firmy

  • Wykonywanie innych zadań związanych z podanymi wyżej

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: budownictwo, zarządzanie nieruchomościami, administracja)

  • masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy z zasobem nieruchomości

  • posiadasz wiedzę z zakresu aktualnych regulacji prawnych dotyczących zarządzania i obrotu nieruchomościami

  • potrafisz świetnie organizować swoją pracę

  • posiadasz umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • jesteś osobą komunikatywną, skrupulatną i zorganizowaną

  • posiadasz silną motywację, orientację na cel oraz wysoką kulturę osobistą

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

  • Pracę pełną wyzwań w młodym, energicznym zespole

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Pyszną kawę z ekspresu i bogaty wybór herbaty

  • System benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do studiów, wczasów i wyjazdów dzieci, zniżki do prywatnego żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej i liceum, szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wakacji dzieci