Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. nieruchomości

Varitex Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nieruchomości w celu realizacji zamierzonych inwestycji

  • analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja (w tym komunikacja), plany miejscowe, uwarunkowania, media

  • udział w nabywaniu nieruchomości – udział w prowadzeniu negocjacji ze sprzedającym

  • weryfikacja inwestycji pod kątem ekonomicznym, technicznym i prawnym

  • przygotowywanie zapytań do gestorów sieci o wydanie warunków technicznych w zakresie mediów oraz występowanie do zarządców dróg w zakresie dostępu do dróg publicznych

  • pozyskiwanie odpowiednich dokumentów kartograficznych z ośrodków geodezyjnych oraz innych dokumentów niezbędnych w procesie inwestycyjnym

  • przygotowywanie odpowiednich wniosków i pism oraz pozyskiwanie zgód i zezwoleń administracyjnych takich jak: decyzje o warunkach zabudowy, decyzje lokalizacyjne, decyzje środowiskowe, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie i inne niezbędne w procesie inwestycyjnym,

  • prowadzenie nadzoru nad procedurami zmiany Studium i MPZP w gminach na terenie, których realizowane są inwestycje,

  • współpraca z biurem projektowym.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie pozyskiwania gruntów pod inwestycje

  • znajomość zagadnień formalnoprawnych w procesach inwestycyjnych (m in. znajomości ustaw Prawo budowlane, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, kodeks postepowania administracyjnego, ustawa o gospodarce nieruchomościami)

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: gospodarka nieruchomościami, planowanie przestrzenne, geodezja, prawo, architektura lub w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości, zarządzania nieruchomościami.

  • doświadczenia w negocjacjach

  • znajomość środowiska WINDOWS, MS Office, AUTOCAD

  • mile widziana znajomość języków obcych

  • prawo jazdy kat. B,

  • rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

  • entuzjazm i zapał

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny sposób wynagradzania

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

Varitex Spółka z o.o. Spółka K.

Varitex jest znaną, łódzką firmą działającą na rynku nieruchomości, budowlanym oraz energetyki odnawialnej odponad 20 lat. Firma zrealizowała wiele projektów mieszkaniowych, komercyjnych oraz przemysłowych na tereniecałego kraju. W swojej działalności Varitex kładzie szczególny nacisk na możliwości rozwijania nowych produktów.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • List motywacyjny