Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. nieruchomości

ROMGOS GWIAZDOWSCY SP. Z O.O.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw związanych z przejmowaniem nieruchomości pod teren budowy,
  • Koordynacja dokumentów administracyjnych, w tym współpraca z urzędami,
  • Przeprowadzanie kontroli wykonawstwa, merytoryczne odbiory i rozliczanie zleconych robót formalno-prawnych,
  • Udział w odbiorach robót,
  • Prowadzenie monitoringu rzeczywistego stanu realizacji odbiorów gruntów w porównaniu do zakładanego harmonogramu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Ogólna znajomość przepisów dot. prawa roszczeń i odszkodowań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji,
  • Znajomość oprogramowania: MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe - zarządzanie nieruchomościami.

To oferujemy

  • Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Praca z nami to gwarancja przyjaznej atmosfery w zgranym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, kartę Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

ROMGOS GWIAZDOWSCY SP. Z O.O.

ROMGOS Gwiazdowscy Sp z o.o. to jedna z najbardziej dynamicznych firm zajmująca się budową gazociągów przesyłowych w Polsce. Mając status generalnego wykonawcy i podwykonawcy robót realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa przemysłowego i energetycznego oraz ZZU.

Specjalista ds. nieruchomości, łódzkie