Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. nieruchomości

LUVENA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Luboń
    Luboń, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa najemców
  • Organizacja i prowadzenie spraw związanych z zawieraniem i obsługą umów najmu majątku trwałego przedsiębiorstwa.
  • Fakturowanie sprzedaży
  • Zlecanie, odbiór i rozliczanie prac serwisowych w wynajmowanych budynkach
  • Zlecanie, odbiór i rozliczanie prac remontowo modernizacyjnych w wynajmowanych budynkach
  • Organizacja i prowadzenie spraw związanych z administrowaniem terenem, budynkami i pomieszczeniami gospodarczymi przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie z zakresu zarządzania nieruchomościami, logistyki lub księgowości)
  • Biegła obsługa MS Office, a w szczególności programu Excel (warunek konieczny)
  • Dokładność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Preferowane doświadczenie w obsłudze nieruchomości lub /i sprzedaży

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z premią zadaniową
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

LUVENA Spółka Akcyjna

Jesteśmy producentem nawozów mineralnych obecnym na rynku od ponad 100 lat. Zajmujemy się również budową i wynajmem nowoczesnych powierzchni magazynowo-biurowych. Zatrudniamy około 270 pracowników.

Specjalista ds. nieruchomości, Luboń