Oferta pracy

Specjalista ds. nieruchomości – oddział Targówek

Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.O firmie

Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Powązkowska 44C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prezentowanie nieruchomości - praca w oddziale Targówek, główne tereny działań: Warszawa i okolice, w szczególności Białołęka, Targówek, Marki, Legionowo;

  • współtworzenie bazy nieruchomości poprzez ich pozyskiwanie;

  • stała praca z Klientem (nawiązywanie kontaktów, spotykanie się z klientami, utrzymywanie relacji);

  • negocjowanie warunków umów pośrednictwa i transakcji;

  • współpraca z notariuszami, deweloperami, doradcami kredytowymi;

Nasze wymagania

  • przedsiębiorczość i koncentracja na ambitnych celach sprzedażowych;

  • zainteresowanie rynkiem nieruchomości;

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

  • znajomość topografii Warszawy;

  • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy i priorytetami;

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz podejmowania decyzji;

  • wysoka kultura osobista;

  • zdolności organizacyjne;

  • uczciwość i odpowiedzialność;

  • docelowo: gotowość do założenia działalności gospodarczej;

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość języka obcego;

  • doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości;

To oferujemy

  • STABILNOŚĆ Od ponad 30 lat jesteśmy liderem na warszawskim rynku nieruchomości. Nieustannie rozwijamy się i wzmacniamy zespół, by pracować jeszcze efektywniej.

  • SZKOLENIA Zanim zaczniesz pracować z klientem, przekażemy Ci wiedzę z dziedziny sprzedaży, marketingu i prawa.

  • ELASTYCZNOŚĆ To Ty decydujesz, kiedy i w jakim zakresie chcesz pracować.

  • MOŻLIWOŚCI FINANSOWE Stworzyliśmy atrakcyjny system prowizyjny. Wysokość Twoich zarobków zależy tylko od Twojego zaangażowania.

  • MARKETING Nasz dział marketingu będzie wspierał promocję Twoich ofert.

  • WSPARCIE COACHINGOWE Lider działu będzie Twoim mentorem i pomoże osiągać cele sprzedażowe.

  • WYGODA Pracujemy w sześciu oddziałach w różnych częściach Warszawy. Możesz wybrać dowolną, najwygodniejszą dla siebie lokalizację.

  • BAZY DANYCH Posiadamy bogatą bazę nieruchomości oraz klientów.

  • MIŁA ATMOSFERA Wspieramy się wzajemnie i dbamy o dobrą energię w zespołach.

  • WSPARCIE PRAWNICZE Nasz dział prawny wesprze Cię w przeprowadzeniu transakcji i odpowie na pytania z tego zakresu.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU i TWÓRZ Z NAMI PRZYSZŁOŚĆ! ROK 2020 W LICZBACH:

1200 transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości

2300 mieszkań, domów i gruntów w ofercie

2000 biur, lokali i magazynów w ofercie

180 agentów w 6 lokalizacjach

6000 nieruchomości zapytań telefonicznych i e-mailowych o nieruchomości miesięcznie

413000 odsłon strony internetowej www.maxon.pl miesięcznie