Oferta pracy

Specjalista ds. nieruchomości

KRONOSPAN POLSKA SP Z O OO firmie

  • Wołkowyska 32, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KRONOSPAN POLSKA SP Z O O

Wołkowyska 32

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nieruchomości polegający na optymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów;

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego nieruchomości;

  • Organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego nieruchomości przemysłowych, handlowych oraz mieszkalnych wymaganych przez prawo budowlane;

  • Koordynacja inwestycji, modernizacji i remontów nieruchomości;

  • Weryfikacja oraz aktualizacja bazy danych nieruchomości oraz gruntów;

  • Przygotowywanie przetargów, wybór wykonawców i nadzór nad pracami remontowymi;

  • Nadzór nad administracją dokumentów dotyczących nieruchomości;

  • Zmiana klasyfikacji i przeznaczenia gruntów;

  • Klasyfikacja obiektów budowlanych na potrzeby podatku od nieruchomości;

  • Wyszukiwanie najemców i prowadzenie negocjacji w sprawie ustalenia warunków najmu.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z administracją i zarządzaniem nieruchomościami lub zarządzaniem budową;

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne - budowlane);

  • Uprawnień do kierowania robotami budowlanymi lub możliwości ich zdobycia;

  • Dobrej znajomości języka angielskiego;

  • Znajomości zagadnień związanych z administrowaniem budynkami;

  • Gotowości do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju;

  • Otwartości na długofalową współpracę;

  • Otwartości na nowe pomysły i zmiany;

  • Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z określonymi predyspozycjami.

●Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ●Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ●Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ●Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ●27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy