Oferta pracy

Specjalista ds. Nieruchomości

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i kontrolowanie zgodności umów najmu na rynkach zagranicznych (dokumenty w języku angielskim);

  • Monitorowanie kosztów wynikających z umowy najmu;

  • Obsługa aplikacji wspierających zarządzanie nieruchomościami;

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;

  • Koordynowanie prawidłowego przepływu informacji wśród podmiotów biorących udział w zarządzaniu nieruchomościami (dział ekspansji, dział finansów, kancelarie prawnicze);

  • Współpraca z lokalnymi specjalistami ds. najmu w ramach Pepco Group;

  • Czynny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami;

  • Praktyczna znajomość programu Excel;

  • Umiejętność rzetelnego, dokładnego oraz samodzielnego wykonywania powierzonych obowiązków;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację;

  • Wiedza z zakresu controllingu i rozliczania kosztów – będzie to dodatkowym atutem;

  • Praktyczna znajomość zagadnień prawniczych.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole;

  • korzystne warunki wynagradzania,

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, dla której najcenniejszą wartością są pracownicy.

  • możliwość długoletniej współpracy,

  • możliwość rozwoju kompetencji twardych i miękkich (poprzez kursy i szkolenia),

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria