Oferta pracy

Specjalista ds. Nieruchomości

Schiever Polska Sp z o.o.

Grunwaldzka 64

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:

• praca administracyjna dotycząca nieruchomości znajdujących się w zarządzaniu Spółki,

• kontakt z urzędami, sporządzanie pism i wniosków,

• współtworzenie i opiniowanie umów kupna/sprzedaży/najmu nieruchomości,

• współpraca z kancelarią prawną i notarialną,

• sporządzanie raportów.

Do Twoich obowiązków uzupełniających będzie należało:

• kompletowanie dokumentów niezbędnych w procesie inwestycyjnym kupna/sprzedaży gruntów,

• weryfikowanie stanu prawnego gruntów,

• prowadzenie procesu związanego z nabyciem gruntów,

• kontakt z właścicielami gruntów, urzędami oraz podmiotami zewnętrznymi,

• analiza miast pod kątem zapotrzebowania i nasycenia rynku pod budowę inwestycji,

• analiza i zbieranie ofert dotyczących warunków zakupu gruntów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z nieruchomościami),

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość procesu inwestycyjnego oraz procedur administracyjnych,

  • gotowość do podróży służbowych na terenie Polski,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji zadań,

  • komunikatywność,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat,

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,

  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

  • atrakcyjne świadczenia socjalne,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”,

  • udział w kwartalnych „spotkaniach przy kawie”, podczas których otrzymasz wiele ciekawych informacji, a także słodkie co nieco :).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność. Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Obecnie do Centrali naszej firmy w Poznaniu poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. Nieruchomości

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.