Specjalista ds. nieruchomości

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.04.2019
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 15.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka zarządzająca nieruchomościami i inwestycjami z siedzibą w Poznaniu poszukuje

    Specjalisty ds. nieruchomości

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • kompletowanie i analiza dokumentacji związanej z przeznaczeniem nieruchomości,
    • kompletowanie i analiza dokumentacji technicznej, projektowej, formalno-prawnej związanej z przygotowaniem nowych inwestycji budowlanych,
    • monitorowanie zmian stanu planistycznego nieruchomości, przygotowywanie wniosków np. o zmianę studium lub planu miejscowego,
    • współpraca z urzędami oraz innymi podmiotami zewnętrznymi,
    • analiza rynków lokalnych (cen sprzedaży, stawek najmu) w kontekście analizowanych nieruchomości,
    • wspieranie decyzji inwestycyjnych ze wskazaniem na optymalne rozwiązania w zakresie  najkorzystniejszego zagospodarowania badanych nieruchomości,
    • częste wizytowanie nieruchomości zarządzanych przez Spółkę,
    • wspieranie procesów sprzedaży nieruchomości,
    • aktywne pozyskiwanie nabywców i najemców nieruchomości,
    • współpraca z działem prawnym w zakresie due diligence nieruchomości.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, prawo, administracja, gospodarka przestrzenna i urbanistyka;
    • prawo jazdy kat. B;
    • zdolności analityczne;
    • praktyka w obsłudze pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
    • umiejętność pracy w zespole;
    • samodzielności, operatywności, decyzyjności i odpowiedzialności w realizacji zadań.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość procesu inwestycyjnego oraz procedur administracyjnych,
    • dobra znajomości rynku nieruchomości,
    • umiejętność czytania schematów technicznych, dokumentacji technicznej,
    • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i współpracy z inwestorami.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę
      o pracę / umowę o współpracę,
    • możliwość pracy w dynamicznym, prężnie działającym i nastawionym na wspólny sukces zespole,
    • możliwość rozwoju oraz realizacji swoich ambicji w pracy przy realizacji ciekawych projektów,
    • pakiet MultiSport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem
    klikając w przycisk aplikowania wraz z poniższa klauzulą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych przez Quantum Asset Management sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kościelna 37, 60-537 Poznań, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (przez okres 6 m-cy). Szczegółowe informacje dotyczące zakresu przetwarzania danych, odbiorcach, a także prawach i obowiązkach osób, których dane dotyczą zostały zawarte w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem:  http://quantumam.pl/