Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Nieruchomości

KPD WIEJAK I WSPÓLNICY sp.j.

umowa zlecenie
2 00030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Sulejówek

    Sulejówek, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

Jako Agent Nieruchomości będziesz odpowiedzialny za:

Pozyskiwanie ofert nieruchomości na sprzedaż/wynajem,

Kompleksową obsługę klienta podażowego, popytowego na rynku wtórnym i pierwotnym,

Przygotowanie i prezentację ofert nieruchomości,

Ustalenie sposobu finansowania zakupu, współpracę z analitykiem finansowym,

Udział w procesie transakcji.

Nasze wymagania

Zapraszamy kandydatów, którzy:

Wyślą do nas CV ze zdjęciem ( warunek konieczny)

Lubią pracę z klientami, nie boją się nowych wyzwań,

Potrafią sami się motywować do działania,

Posiadają doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze klienta,

Cechują się wysoką kulturą osobistą,

Posiadają umiejętności komunikacyjne,

Chętnie doskonalą swoje umiejętności,

Posiadają wykształcenie minimum średnie,

Sprawnie posługują się komputerem i telefonem.

To oferujemy

Praca w 100% zdalna, może być na pełny etat oraz jako zajęcie dodatkowe;

Uczymy wszystkiego od podstaw;

Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, które gwarantuje wysokie dochody;

Niezbędne narzędzia do pracy;

Autorskie oprogramowanie CRM;

Profesjonalne szkolenie wstępne 7 dniowe oraz szkolenia cykliczne;

Pracę w młodym zespole;

Wsparcie w codziennych obowiązkach;

Pracę w wymiarze pełnego etatu na umowę zlecenie lub B2B (praca w domu oraz w terenie);

Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym, które gwarantuje wysokie dochody w każdym miesiącu pracy.

Wsparcie 24h/7

O nas

METROHOUSE SA to największy w Polsce operator sieci biur nieruchomości w Polsce. Codziennie przeprowadzamy transakcje sprzedaży/kupna/wynajmu/najmu nieruchomości na terenie całego kraju oraz świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Agentów Nieruchomości, a także Specjalistów ds. Nieruchomości.

Zapraszamy jeżeli:

- Jesteś Przedstawicielem Handlowym i szukasz dodatkowego zajęcia

- Interesujesz się branżą nieruchomości i chcesz pracować na cały etat

- Potrafisz sam zmotywować się do działania

- Lubisz kontakt z ludźmi

- Masz głowę pełną pomysłów i potrafisz zbudować siatkę swoich klientów

- Twoja satysfakcja z obecnej pracy nie przynosi Ci odpowiedniego zysku