Oferta pracy

Specjalista ds. Nieruchomości

Emitel S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie i przygotowywanie warunków umów najmu i dzierżawy nieruchomości

  • Prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z zarządzaniem nieruchomościami

  • Przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży i kupna

  • Bieżące działania związane z zarządzaniem portfelem nieruchomości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - prawnicze, ekonomiczne, budowlane bądź pokrewne

  • Znajomość rynku nieruchomości technicznych - doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami i/lub obsługą obiektów technicznych

  • Wiedza z zakresu nabywania, sprzedaży, najmu nieruchomości i zawierania umów oraz znajomość regulacji prawnych w tym zakresie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Umiejętność współpracy oraz bardzo dobre zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Przyjazną atmosferę

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szeroka oferta szkoleniowa

  • bezpłatna nauka języka angielskiego

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • dostęp do aplikacji z audiobookami

  • program poleceń pracowniczych

Emitel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Przewiń do profilu firmy