Oferta pracy

Specjalista ds. Nieruchomości

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie samodzielnej kontroli nad dedykowanymi nieruchomościami,

  • zapewnienie aktualności i kompletności dokumentacji dotyczącej  nieruchomości,

  • współpraca z dostawcami wykonującymi usługi wykonawcze, remontowe i konserwacyjne,

  • uzgadnianie dokumentacji inwestycyjnych we współpracy z wykonawcą, właściwymi urzędami i biurami projektów,

  • sporządzanie zapytań ofertowych oraz przygotowywanie i uzgodnienie umów dla dostawców usług, dotyczących warunków najmu, dostaw mediów, kontrola poprawności zużycia mediów,

  • monitorowanie i egzekwowanie zapisów umów najmu, zlecanie okresowych przeglądów budowlanych oraz przeglądów urządzeń i instalacji,

  • utrzymanie w pełnej sprawności eksploatacyjnej nieruchomości, obiektów oraz terenów zewnętrznych, regularne wizyty na zarządzanych nieruchomościach.

  • nadzór nad eksploatacją, utrzymaniem i konserwacją infrastruktury technicznej,

  • rozliczanie i prowadzenie wszelkich spraw organizacyjnych i finansowych związanych z funkcjonowaniem i prawidłowym rozliczaniem nieruchomości,

  • sporządzanie i realizacja budżetów CAPEX I OPEX,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie),

  • minimum 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości,

  • doświadczenie w zarządzaniu budynkami komercyjnymi – biurowymi,

  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,

  • samodzielność oraz efektywna organizacja czasu i pracy,

  • praktyczna znajomość pakietów MS Office (Excel, Word),

  • umiejętności czytania i interpretacji zapisów umów oraz dokumentów księgowych,

  • znajomość przepisów budowlanych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u,

  • bardzo przyjazne środowisko nakierowane na współpracę

  • wsparcie przełożonego działu w rozwoju zawodowym

  • pełną wyzwań pracę w firmie będącej członkiem dużej grupy kapitałowej