Oferta pracy

Specjalista ds. nieruchomości

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

• współpracy z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi na rzecz zarządzanych nieruchomości,

• kontaktach i stałej współpracy z właścicielami/najemcami, a także pozostałymi członkami zespołu,

• nadzorze nad pracami serwisowymi,

• bieżących rozliczeniach z kontrahentami,

• organizacji i koordynacji wymaganych przeglądów.

Nasze wymagania

Aplikuj na to stanowisko, jeśli jesteś osobą, która:

• posiada wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie nieruchomościami, ekonomia),

• ma min. 2 letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości biurowych lub handlowych,

• jest samodzielna, zaangażowana, systematyczna i dobrze zorganizowana,

• posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Mile widziane

  • doświadczenie produktowe z sektora large

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą, wszechstronną praca w zgranym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • możliwość rozwijania wiedzy i kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop