Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. nieruchomości

ZIEMIA INWESTYCJE Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w podległym rejonie – prezentacja nieruchomości, negocjacje warunków umowy
  • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych w podległym rejonie
  • Posprzedażowa obsługa klientów
  • Raportowanie pracy w systemie CRM
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z klientem B2C
  • Doświadczenie w branży nieruchomości
  • Determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu, samodzielność
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dobra orientacja w terenie
  • Innowacyjność w działaniu
  • Rzetelność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (czynne prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • Umowa zlecenie / kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie bazowe + premie
  • Świetna atmosfera, młody startup'owy zespół
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Pełną wyzwań pracę w terenie o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

Benefity

  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

ZIEMIA INWESTYCJE Sp. z o.o. Sp.k.

Ziemia Inwestycje zajmuje się developmentem i sprzedażą działek rekreacyjnych i wakacyjnych w Polsce w ciekawy i nowatorski sposób. Z wykorzystaniem najnowszych technologii i wielu niestandardowych rozwiązań.

Specjalista ds. nieruchomości, Wrocław